A101 hi level tv alınır mı?

TELEKOM VE ELEKTRONİK kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 783 okundu

A101 hi level tv vestel ve sunny tarafından üretilir. hi level tv teknik özellikleri nasıldır? hi level android tv kullananların yorumları

A101 mağazalarında satılan hi level marka tv’ler uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Peki bu ürünlerin üretimini hangi markalar yapıyor ve hangi teknolojiler kullanılıyor ? A101 hi level tv alınır mı ? yazımızda bunu inceleyeceğiz.

Hi Level Tv’lerin Üreticisi Kim ?

Hi Level markalı ürünlerin 2 üreticisi bulunmaktadır. Bunlardan birisi Vestel diğeri ise Sunny. İki farklı üretici olduğu için doğal olarak ürün özellikleri de ürün modeline göre değişebiliyor. Ancak genel anlamda düşük bütçeli kullanıcılar yerli üretim olan bu televizyonlardan oldukça memnun. Fiyatları ucuz olmasına rağmen teknik özellik bakımından hiç te kötü sayılamayacak özelliklere sahip olmaları nedeniyle, satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenebiliyorlar.

Şimdi örnek olarak Hi Level HL49DLK08 modelini inceleyeceğiz.

a101 hi level tv

Yukarıdaki tv şu an A101’de 1599 TL gibi çok uygun bir fiyata satılıyor. Teknik özelliklerine baktığımızda, ürünün üreticisinin Sunny firması olduğunu görüyoruz. Ürünün diğer özellikleri ise şöyle;

400 Hz (ekran yenileme hızı)

2×8 W ses çıkışı

2 adet HDMI girişi

1 adet USB girişi

Coaxial ses çıkışı

PC IN (VGA üzerinden)

Dahili Uydu Alıcılı

2 Yıl Sunny Garantisi

Öncelikle şunu belirtelim, ürün Smart tv değil ama eğer Smart tv özelliği olsaydı muhtemelen android işletim sistemli olurdu. Sunny üretimli Hi Level tv’ler genelde android işletim sistemi ile öne çıkıyor. Üründe dahili uydu alıcısı bulunuyor. Ekran yenileme hızı fiyatına göre oldukça iyi. Bu tv’nin smart tv özelliği olan başka bir modelini 1 senedir işyerinde kullanıyoruz ve bugune kadar bir sorun yaşamadık. Kanal geçişleri tatminkar. Smart tv kullanışlı çok fazla donma sorunu yaşanmıyor. Ama tabi ki bazen donma sorunu olabiliyor. Bunu da fiyatı ile mukayese ederek görmezden geliyoruz.

Kısacası benim Hi Level tv konusunda görüşüm Fiyatına göre alınabilecek güzel bir tv olduğu yönünde. Tabi eğer daha yüksek bir bütçeniz varsa başka tv markalarına yönelebilirsiniz. Bu konu ile ilgili sorularınız varsa Yorum kısmından bildirimde bulunabilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
5 1 oy
Makale Reyting
Abonelik
Bildir
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster