Avast Free Antivirüs Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

BİLGİSAYAR VE İNTERNET kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4159 okundu

avast antivirüs programı,avast ücretsiz antivirüs,avast bedava indir,avast free antivirüs,avast virüs temizleme programı indirmek için

Ücretsiz Antivirüs

avast Free Antivirus programı, kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen ücretsiz bir antivirüs programıdır. Gelişmiş tarama ve algılama teknolojisi, reklam içeren programları tanıması, hızlı tarama özelliği ve sık güncellenme özelliklerini barındıran Ücretsiz Antivirüs yazılımıdır.Ayrıca 64-bit işletim sistemi desteği de vardır.

Özellikleri:
e-posta algılama,e-posta gönderiminde ve gelen e-postalarda zararlı içerikten koruma.
Sohbet programlarını destekler. Sohbet programları yoluyla bilgisayara sızabilecek tehlikeli içerikleri engeller
Gerçek zamanlı anti-rootkit koruma sağlar.Code emulator özelliği sayesinde yazılımların içine saklanmış zararlı dosyaları bulabilir.Bilgisayar açıldığında isteğe bağlı olarak başlangıç taraması özelliği mevcuttur.
Keylogger ve benzeri yazılımları tespit edebilir ve şifrenizin korsanların eline geçmesini engelleyebilir.
Zamanlanmış tarama özelliğiyle belli saatlerde otomatik tarama yaptırabilirsiniz, Tarama sonrasında bilgisayarınızı isterseniz kapatabilir veya uyku moduna alabilir.Tarama sonrasında beyaz listeye alınan ve zararlı tespit edilmeyen yazılım ve dosyalar bir sonraki tarama esnasında,dosya veya yazılımda bir değişiklik olmamışsa tarama dışı bırakarak tarama hızını arttırır.
Outlook ve benzeri POP3/IMAP4/SMTP desteği olan e-posta yazılımlarını destekler
Web tarama özelliği ile bir internet sitesine girdiğinizde bilgisayarınıza indirilen tüm dosyaları kontrol eder.
Virüs veritabanı düzenli olarak güncellenir,Oyun ve benzeri uygulamalarda uyarı pencerelerini engelleyerek görüntünün bozulmasını engeller,avast! iTrack özelliği sayesinde tarama sonuçlarını grafiksel olarak raporlar.
Hızlı tarama, tam sistem tarama, taşınabilir aygıt tarama veya seçilen dizinleri tarama özelliği gibi çeşitli taramalar vardır.Rar ve Zip gibi arşiv dosyalarının içeriğini tarar,Torrent  programlarını destekler,Proxy desteği vardır
Bilgisayarınızda bulunan zararlı nesneleri, istediğiniz e-posta adreslerine rapor olarak gönderir ve diğer kullanıcıları uyarabilir,Şifre korumalı kullanım özelliği sayesinde programa sadece şifreyi bilenlerin müdahale etmesini sağlayabilirsiniz.

Lisans ile ilgili önemli not:
Programı kurduğunuzda 30 günlük deneme sürümü kurulmaktadır. Register butonuna tıklayıp, açılan pencerede ad, e-posta, yaş vb. bilgilerinizi doldurduktan sonra, e-posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklayın. Bu sayede 1 senelik Ücretsiz Antivirüs sürümüne geçebilirsiniz. Bu süre sonunda kayıt bilgilerini yenileyerek tekrar 1 senelik ücretsiz lisans alabilirsiniz.

Avast Ücretsiz Antivirüs İndirmek için :


Bunlar da İlginizi Çekebilir
0 0 oylar
Makale Reyting
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster