Ayşe Begüm Onbaşı 10 Ecem Uzgör Eder

YAZILARIM kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4737 okundu

Ayşe Begüm Onbaşı gibi 15 yaşında şampiyon olan sporcularımızın Ecem Uzgör ve Banu Parlak kadar konuşulmadığı bir toplumda yaşıyoruz

Top model of the World yarışmasında ülkemizi temsil eden Top Modelimiz (!) Ecem Uzgör hanımefendi kendisini eleştirenlere cevap vermiş. Özetle önemli olanın dış güzellik olmadığını ve kendisinin içinin güzel olduğunu vs. anlatmış. Bende eleştirenlerden biri olduğum için cevap vermek istedim.

Ayşe Begüm Onbaşı

Aslında bir konuda kendisine hak veriyorum. İnsanlar tarafından çok ağır eleştirilere maruz kaldı ve hakkında yüzlerce caps yapıldı. Ancak kendisi bu eleştirilere karşılık verirken hoş olmayan bir üslup kullandı ve “sağ ayak baş parmağımı öptürmeyeceğim adamlar” gibi abuk subuk bir kelime kullandı. Tamam yaradanımızın her insanı güzel yarattığına biz de inanıyoruz ama Top Model olmanın da belli bir standartları olmalı ve Ecem Uzgör‘ün bu standartlarını taşımadığını görüyoruz. Görüyoruz derken halkın büyük bir bölümünü kastediyorum.

Bir şekilde eleştirenler Ecem Uzgör‘ün reklamını yapmış oldu ve ülke gündemine oturdu. Oysa ki 15 yaşında ülkemize Jimnastik sporunda Dünya şampiyonluğu kazandıran Ayşe Begüm Onbaşı maalesef ülkemizin gündemini bu kadar meşgul etmemişti.

Ayşe Begüm Onbaşı Dünya Jimnastik Şampiyonu

Ayşe Begüm Onbaşı

Benim gözümde Ayşe Begüm Onbaşı 10 tane Ecem Uzgör eder. Başka bir ülkede olsa bu kıza çok daha fazla değer verileceği kesindi. Ecem Uzgör ve onun gibi diğer gereksiz kişilerin ülke gündemini gereksizce oyalaması, Ayşe Begüm Onbaşı gibi yetenekli insanların çoğalmasını önlüyor. Asıl değer görmesi gerekenler değer görmezken boş insanlar gündemi meşgul ediyor.

Ya bu ülkede arabasında müzik açıp ağzını oynatarak internet fenomeni olan Banu Parlak diye biri var. Ben daha ne konuşuyorsam :)

Belki bilmeyenler vardır diye resmini de ekledim yazıya. Youtube kanalında bir çok ağız oynatma videosu var :) isteyenler izleyebilir. (Ne b.ka yarayacaksa)
Ayşe Begüm Onbaşı


Bunlar da İlginizi Çekebilir
0 0 oylar
Makale Reyting
Abonelik
Bildir
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster