Digitürk iptal Ettirme Kesin Yöntem

MÜHİM ŞEYLER kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4810 okundu

Digiturk iptal dilekçe örneği, digiturk iptal ettirme kesin yöntemi ile digiturk aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Digiturk iptal dilekçesi

Digiturk’e bir şekilde bulaştıysanız bilirsiniz ki Digiturk iptal ettirmek oldukça zordur. Defalarca sizi ararlar ve iptal ettirmemeniz için çeşitli hediyeler ve indirimler sunarlar ve sizi ikna edene kadar da vazgeçmezler. İptal için Faks çekersiniz, faks bize ulaşmadı derler.

Yazımızın devamında Digiturk iptal Ettirme Kesin Yöntem ‘ini öğrenebilirsiniz.

Digiturk iptal

 • İlk olarak Müşteri Hizmetlerini arayıp (0212 473 73 73) Digiturk İptal isteğinizi belirtin. Aklınızı çelmeye çalışacaklardır. İndirim yapalım vs. Kararlı olun ve İptal için ön kaydınızı aldırın. Sonra bir bant dinletiyorlar, dinlesenizde olur dinlemesenizde.
 • İlk işlem tamam ise digiturk iptal dilekçesi yazmamız gerekiyor. Faks elimize ulaşmadı diyemesinler diye, en yakın digitürk yetkili servisine bu dilekçeyi elden teslim ediyoruz. En yakın yetkili servisin adresine  web sitesinden ulaşabilirsiniz. Digiturk iptal dilekçesi örneği ise yazımızın sonunda mevcuttur.
 • İptal dilekçemizi verdikten sonra 24 saat içinde bir Sms gelmeli, (eğer gelmezse müşteri hizmetlerini arayın) İptal talebinizin kabulünden sonra tekrar yetkili servise giderek ekipmanlarınızı teslim etmelisiniz. Teslim etmeniz gereken ekipmanlar Digikutu (uydu alıcısı), Digital Kart, Kumanda, HDMI kablo, Elektrik Kablosu/Adaptör.
 • Bu işlemleri yaptıktan sonra üyeliğiniz iptal edilir ve size son bir fatura çıkartılır (taahhüt bedeli,son ay’a ait kullanım vs.)

Digiturk iptal Dilekçesi Nasıl Olmalı ?

 …../…./2016

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi

        Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne

Digitürk Abone Numarası        :…………………………….
Digital Kart Numarası               :…………………………….
Cep Telefonu                         :.…………………………….
Konu                                       : Digitürk abonelik iptali talebidir.

Digitürk Üyelik İptal Sebebi     : …………………………………………

……………………………………

Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ……./……./20…… tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin iptal edilmesini, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

……./……../20……

imza

Ad Soyad         : ………………………..

Ek-1                 : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

            


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Akifturan

  Merhaba bu sorun playstation store kaynaklı olabilir
 • Akifturan

  Merhaba maalesef güncel değil
 • Akifturan

  Merhaba buradaki listeler size uymayabilir. İsterseniz Chansort programı ile kendi listenizi düzenleyin.
 • Yunus emre

  Merhaba Ben evde 60ln575 modeli kullanıyorum. Bu seriye ait hazır listeniz var mı? Mevcut yukarıdaki serilerden birini indirip kursam çalışır mı? Teşekkürler