Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar

BİLGİSAYAR VE İNTERNET kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3400 okundu

Bilgisayarımıza Format Attığımızda, Formattan sonra yüklenmesi gereken programlar,Format attıktan sonra yüklenmesi gerekenler

Formattan sonra yüklenmesi gereken programlar listesi,Formattan sonra hangi programlar yüklenmeli,Format attıktan sonra programlar

Formattan Sonra

Bilgisayarımıza Format Attığımızda Hepimizin Başına Gelen Durumdur.Bilgisayar Bomboş ve Yüklememiz Gereken Onlarca Program var Bunlar Hangileri Bilmiyoruz.İşte Yazımızda Bunları Bir Araya Topladık.

Güvenlik Programları;

360 Total Security : http://www.360totalsecurity.com/tr/
Avira Antivirüs : http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

AVG Antivirüs : http://free.avg.com/tr-tr/homepage

Avast:http://www.avast.com/tr-tr/free-antivirus-download

Microsoft Security Essentials:http://www.microsoft.com/tr-tr/security_essentials/default.aspx

Comodo:http://antivirus.comodo.com

Web Tarayıcı:

Mozilla Firefox:http://www.mozilla.org/tr/firefox/

Google Chrome:http://www.google.com/chrome

Opera:http://www.opera.com/download/

Office Uygulamarı-Pdf-Flash Uygulamalar

Open Office:http://download.openoffice.org/

Shockwawe Player:http://get.adobe.com/shockwave/

Adobe Reader:http://get.adobe.com/reader

Adobe Flash Player:http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

Java:http://www.java.com/tr/download/

Video Playerlar;

Gom Player:http://www.gomplayer.org/indir-download/

VLC Player:http://www.videolan.org/vlc/

K-Lite Codec Pack:http://www.free-codecs.com/download/k_lite_codec_pack

Arşiv ve İso;

Winrar:http://www.winrar-tr.com/winrar.download.html

7-Zip:http://www.7-zip.org/download.html

DAEMON Tools:http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads

UltraIso:http://www.ezbsystems.com/ultriso

CD-DVD-Blu-Ray Yazdırma;

Nero:http://www.nero.com

BurnAware:http://www.burnaware.com/

CDBurnerXp:http://cdburnerxp.se/download

Clone Dvd:http://www.clonedvd.net/

Ashampoo Burning Studio:https://www.ashampoo.com/

Pc Bakım ve Hızlandırma;

Advanced System Care:http://www.iobit.com/download.html

CCleaner:http://www.piriform.com/ccleaner

Glary Utilities:http://www.glarysoft.com/

Game Booster:http://www.iobit.com/gamebooster

Defraggler:http://www.piriform.com/defr

Dosya İndirme Yöneticileri;

İdman:www.internetdownloadmanager.com

JDownloader:http://jdownloader.org/

DownloadHelper:mozilla.org/tr/firefox/dwnl

uTorrent:http://www.utorrent.com/

Fotoğraf Düzenleme;

Photoscape:http://www.photoscape.org

PhotoFiltre:http://www.photofiltre-studio.com/download-en.htm

Picasa:http://picasa.google.com

Gımp:http://www.gimp.org/downloads/

Sohbet Programları;

Skype:http://www.skype.com/intl/tr/get-skype/

Sanal Veri Depolama;

GSpace:http://www.inndir.com/Gmail-File-Space-%28GSpace%29-33838p.html

Dropbox:https://www.dropbox.com/

Masaüstü Araçları;

RocketDock:http://rocketdock.com/dwnload

Rainmeter:http://rainmeter.net

Sistem Takip Programları;

AIDA64:http://www.aida64.com/downloads

Speccy:http://www.piriform.com/speccy

SpeedFan:http://www.almico.com/sfdownl

CPU-Z:http://www.cpuid.com

GPU-Z:http://www.techpowerup.com

Program Kaldırma;

Revo Uninstaller:http://www.revouninstaller.com

Your Uninstaller:http://www.ursoftware.com/uns

Unlocker:http://www.filehippo.com/unlckr

Ekran Görüntüsü Kaydetme;

Fraps:http://www.fraps.com/download.php

CamStudio:http://camstudio.org/

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Reklam

Son Yorumlar

  • Akifturan

    Merhaba yorumunuz için teşekkürler
  • MisafirMeltem Basturk

    Burada da var tyt kitap önerileri https://www.sinavsistemleri.com/tyt-kitap-onerileri-2018/
  • Akifturan

    Merhaba şu linkten Chansort programı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz https://www.akifturan.com/smart-tv-kanal-duzenleme-programi-chansort/
  • Akifturan

    Merhaba 12454 frekansını da deneyebilir veya frekans girmeden otomatik arama başlatabilirsiniz