Online Pdf Dönüştürücü Siteler Ücretsiz

BİLGİSAYAR VE İNTERNET kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 209 okundu

online pdf dönüştürücü siteler, ücretsiz pdf dosyasını word dosyasına dönüştürme, word ve excel dosyasını pdf dosyasına dönüştürme online

Herhangi bir pdf dosyasını office dosyası haline veya tam tersi office dosyasını pdf haline dönüştürmek için program kullanmanıza gerek kalmadan online pdf dönüştürücü siteler sayesinde bir kaç dakikada pdf dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.

online pdf dönüştürücü

Pdf dosyalarınızı, powerpoint,excel,word dosyalarına dönüştürebilmeniz için tek yapmanız gereken aşağıdaki sitelerden birine tıklamak. Saniyeler içerisinde dosyanız dönüştürülüp indirilmeye hazır hale gelecek. Bu sayede bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemek zorunda kalmadan online pdf dönüştürücü işlemi yapabileceksiniz.

  1. Small Pdf

https://smallpdf.com/tr/pdf-converter adresine tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan “Dosyaları seç” kısmına tıklayın. Eğer pdf dosyası seçtiyseniz, size hangi formata dönüştürmek istediğiniz sorulacak. Burada istediğiniz formatı seçerek (word,excel,jpg) işleme devam edin.

2.Adobe pdf Converter

https://www.adobe.com/tr/acrobat/online/convert-pdf.html adresinden word, excel, ppt, jpg dosyalarınızı ücretsiz bir şekilde pdf dosyasına dönüştürebilirsiniz. yapmanız gereken tek şey, sayfanın ortasındaki “Dosya Seç” butonuna tıklayıp dosyanızı seçmek. Ardından hazırlanan dosyanızı “dosyayı indir” butonundan indirebilirsiniz.

3. Online2pdf

https://online2pdf.com/ Yine bu siteden pdf dosyalarınızı word, excel, ppt, jpg dosyalarına dönüştürebilirsiniz. İlk olarak “Select Files” butonuna tıklayıp dosyalarınızı seçin. Daha sonra alt kısımda “convert to” yazan kısmından dönüştürülmesini istediğiniz dosya biçimini seçin. Son olarak Convert butonuna basarak dönüştürmeyi başlatın. Bir kaç saniye içinde hazırlanan dosyanızı indirebilirsiniz.

online pdf dönüştürücü

4. Freepdfconvert

https://www.freepdfconvert.com/tr adresine tıklayın. Hemen sayfanın ortasındaki “dosya seç” yazısına tıklayın. Dosyanızı seçin (excel, word, ppt, jpg) ardından bir kaç saniye bekleyin ve sayfada çıkan “indir” butonuna tıklayın.

Not: Kayıt olmadan 1 dosya dönüştürebilirsiniz. 1’den fazla dosya dönüştürmek için diğer siteleri kullanın.

5. İlovepdf

https://www.ilovepdf.com bu siteden anasayfadaki menülerden birine tıklayarak (örneğin pdf to word) istediğiniz dosya biçimini pdf e dönüştürebilirsiniz. veya isterseniz pdf dosyanızı da word, excel, ppt, jpg dosyalarından birine dönüştürebilirsiniz.

Umarım bu 5 siteden biri işinize yarar. Eğer herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa Yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
5 1 oy
Makale Reyting
Abonelik
Bildir
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster