Sony Channel Türkiye Nasıl İzlenir ?

UYDULAR & KANAL LİSTELERİ kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2712 okundu

Bilindiği gibi Sony Channel Türkiye (Sony Pictures Television (SPT) kısa süre önce Türkiye Planet Kanalları ‘nın çoğunluk hissesini satın alarak ülkemiz Tv sektörüne adım attı. Bu satın alma sonucunda Planet Pembe kanalı kapatıldı ve ismi değiştirilerek Sony Channel olarak yayın hayatına devam ediyor. Sony Channel yabancı dizi ve film yayınlayarak yoluna devam ediyor, ancak ilerleyen zamanlarda diğer planet kanallarının da ismini değiştirerek Sony Mutfak, Sony Çocuk gibi kanallar ile de yayın yapacağı söyleniyor.

Sony Channel Türkiye

Kişisel fikrimi sorarsanız, Son zamanlarda Türk halkının yabancı dizilere olan ilgisinin artması ile yabancı dizi konusunda bir ihtiyaç doğmuştu. Sony Channel bu boşluğu iyi doldurdu diyebilirim. Şu an da bir çok kaliteli dizi yayında ve ayrıca Tv’de ilk kez yayınlanan filmleri ile de oldukça iddaa’lılar. Yayınlanan bazı diziler;

Arrow, Avenida Brasil, Crossing Lines, Damages, Fargo , Fringe, Gotham, Helix, Justfied, Person of Interest, Pretty Little Liars, Rizzoli & Isles, Outsiders, The Art of More, The Blacklist, The Flash, The Last Ship, The Mentalist, The Night Shift, The Vikings, Unforgettable

Sony Çocuk Kanalı

Sony Çocuk kanalını 23 Nisan 2017 tarihinde Planet Çocuk kanalı üzerinde yayın hayatına başlamıştır. Eğer Uydu alıcınızda Planet Çocuk kanalı varsa içeriğinin Sony Çocuk olarak değiştiğini görebilirsiniz. Yoksa da aşağıda Sony Çocuk frekansı mevcuttur.

Sony kanallarını izlemeniz için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok. Çünkü kanallar Planet kanalları ile aynı frekanstan yayın hayatına devam edecek. Yine de uydu alıcısında Planet kanalları bulunmayanlar için Sony Channel Türkiye Frekanslarını aşağıda derledik.

Sony Channel Türkiye Frekansı: 11558 Sembol: 30000 Dikey/V

Dsmart : 98. Kanal

Digiturk : Henüz Yok

Aynı zamanda internet sitesinden online izleme mümkün olduğunda linki eklenecektir.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
0 0 oylar
Makale Reyting
Abonelik
Bildir
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster