Türk Telekom ile Fiberlemiyoruz Emekliyoruz

YAZILARIM kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3859 okundu

Türk Telekom birleşmesi ile büyük yatırımlar yaparak reklam filmleri çekti.Ancak hiçbir şey değişmedi Türk Telekom ile Fiberlemiyoruz adeta Emekliyoruz

fiberliyoruz-reklam

 

Ttnet, Avea ve Türk Telekom markalarının birleşmesiyle Türk Telekom büyük yatırımlar yaparak reklam filmleri çekti. Bu reklam filmlerinde Hadise, Sneijder, Rıdvan Dilmen ve daha bir çok ünlü isme büyük ücretler verdi. Peki ya Türk Telekom çatısı altında birleşince ne fark etti ? 

Türk Telekom ile Fiberlemiyoruz Emekliyoruz

Reklam filmine göre çok şey farketti, ancak kullanıcılar açısından hiç bir fark yok. Bu kadar servet harcayıp reklam filmi çekeceklerine Kaliteyi arttırmaya yönelik yatırım yapsalardı keşke. Günümüz itibariyle kullanıcılarına “Adil kullanım kotası” adı altında zulüm uygulayan Türk Telekom’da dün ne hizmet alıyorsak bugünde aynısını alıyoruz. Yani isim değişikliği dışında değişen bir şey yok !

Ayın 10. gününden itibaren muhtemelen herkes gibi bende “adil kullanım kotası” saçmalığına maruz kalıyorum ve ayın geri kalan 20 günü 3 Mbps internet hızı ile İNTERNETTE FİBERLEMİYORUM, EMEKLİYORUM.

Ayrıca avea kullanan arkadaşlarımdan gözlemlediğim kadarıyla hala şebeke sorunu yaşayanlar ve cepten internet kullanırken hız düşüklüğünden şikayet edenler var.

Türk Telekom’un reklam filmini youtube’dan izlerken bile donma yaşıyorsak bence fazla söze gerek yok.

Zaten Rtük’te reklamda tüketiciyi aldatmaya yönelik içerik olduğu için reklam filmini yasaklamış. Ayrıca Ulaştırma Bakanlığı Adil Kullanım Kotası konusunda çalışma yapıyormuş. Ancak fazla sevinmeyin bu çalışma kaldırılmasına yönelik değil, biraz daha iyileştirilmesine yönelik. Neyse buna da şükür diyelim. Belki bizde bir gün İnternette gerçekten Fiberleriz (!)

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Akifturan

  evet lg için Chansort programını kullanabilirsiniz. bir de şöyle bir program var: https://www.setedit.de/SetEdit.php?spr=2&Editor=173&device=LG
 • Yunus

  tekrar selamlar akif bey LG için varmıdır ?
 • Akifturan

  Merhaba tv modeline göre çeşitli programlar var. Sony için Sonyeditor mesela
 • yunus

  Akif bey selamlar TÜRKSAT tan alınan excel dosyasını açıp düzenleyecek veya mevcut listeye ilave edip aktarabileceğimiz başka bir program varmıdır Teşekkürler