Ücretsiz Olarak Resim Düzenlemeye Yarayan Siteler

BİLGİSAYAR VE İNTERNET kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3682 okundu

bu sitelerde online resimlerinizi düzenleyebilirsiniz

Pixlr:

Pixlr en sık kullanılan online resim düzenleme araçlarından bir tanesidir ve bununla birlikte kullanıcı dostu bir uygulaması vardır. Pixlr düzenleyicisini kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur ve bilgisayarınızdan dosya yükleyebilir, bir URL adresinden dosya ekleyebilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Photoshop kullanmayı seviyorsanız Pixlr’ı da seversiniz çünkü arayüzü ve özellikleri neredeyse aynıdır.

http://apps.pixlr.com/express/

FotoFlexer:

FotoFlexer, sabit diskten resim eklemeye veya sabit diske resim eklemeye fırsat tanıdığı gibi aynı zamanda sosyal ağlardan resim eklemenize olanak tanır. Bu servis resmi düzenleyebilmek için tüm temel seçenekleri size sunar. Buna ek olarak resimlerinizi iyileştirebilmek için size dekorasyon araçları sunar. Ayrıca animasyon ve web kamerası gibi farklı özellikleri de vardır.

http://apps.pixlr.com/express/

Lunapic:

Lunapic tüm temel düzenleme araçlarını ve animasyon seçeneklerini sunmaktadır. Bilgisayarınızdan resim yükleyebilir veya Facebook gibi sitelerden resim ekleyebilirsiniz. Hatta Lunapic, kolaj ve karmaşık resimlere de izin vermektedir. Lunapic çok kullanışlı özelliklere sahip olmasına rağmen reklamları ve tasarımı rahatsızlık verici olabiliyor. Bu unsurları pek umursayan birisi değilseniz Lunapic’i deneyebilirsiniz.

http://www170.lunapic.com/editor/

iPiccy:

Daha önce Picnik’i kullanmışsanız iPiccy’i de kullanmayı seversiniz. iPiccy, Picnik’e bir alternatiftir. Bilgisayarınızdan, Flickr üzerinden, URL adresinden, web kamerasından resimler ekleyebilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Kolaj türü resimler oluşturmak istiyorsanız iPiccy işinize yarayacaktır. Katmanlama ve ufak düzenlemeler için idealdir. Fotoğraf düzenleme konusunda uzman olmasanız bile iPiccy’i kullanabilirsiniz.

http://ipiccy.com/

Online Image Editor:

Resimler üzerinde basit düzenlemeler yapmak istiyorsanız Online Image Editor’ü deneyebilirsiniz. Bu servis size kesme, yeniden boyutlandırma, kenarlar ekleme gibi basit özellikleri sunmaktadır. Aynı zamanda kendi GIF dosyalarınızı oluşturabilir ve resimlerinize farklı animasyonlar ekleyebilirsiniz. Diğer tüm servisler gibi bu servis de bilgisayarınızdan resim yüklemenize veya web üzerinden resim eklemenize izin vermektedir.

http://www.online-image-editor.com/

Resimleri kesmek, kırpmak veya profesyonel olarak düzenlemek istiyorsanız bu araçlar işinize yarayacaktır. Bu araçlar kullanıcı dostudur, hızlıdır ve kolaydır. Blog adresinize yaratıcı ve etkileyici resimler eklemek istiyorsanız bu resim düzenleyicileri kullanmayı deneyebilirsiniz.

Sizler resimleri düzenlemek konusunda hangi araçları kullanıyorsunuz? Bu siteleri kullanışlı bulduysanız, bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşın.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Akifturan

  Merhaba bu sorun playstation store kaynaklı olabilir
 • Akifturan

  Merhaba maalesef güncel değil
 • Akifturan

  Merhaba buradaki listeler size uymayabilir. İsterseniz Chansort programı ile kendi listenizi düzenleyin.
 • Yunus emre

  Merhaba Ben evde 60ln575 modeli kullanıyorum. Bu seriye ait hazır listeniz var mı? Mevcut yukarıdaki serilerden birini indirip kursam çalışır mı? Teşekkürler