Vestel Kanal listesi düzenleme programı

UYDULAR & KANAL LİSTELERİ kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 132 okundu

Vestel tv kanal listesinizi bilgisayarda düzenlemeye yarayan Vestel kanal listesi düzenleme programı Nova SatcoDX tamamen ücretsiz, kullanımı kolay bir programdır.

Vestel kanal listesi düzenleme

Bilgisayarınızdaki bu programla (* .sdx) uzantılı dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İşleme başlamadan önce mutlaka mevcut Sdx dosyasını yedekleyin.
Herhangi bir sorun yaşarsanız, eski kanal listenize geri dönebilirsiniz.
Uygulama Vestel Smart Led TV ve vestelin ürettiği Hi-Level , Regal, Toshiba vb. marka ve modeller için test edilmiştir. Vestel üretimi olan Tv’lerde kullanılabilir.

İşletim Sistemi: Windows
Platformu: .Net Framework 3.5
Çoklu Dil: Evet – Türkçe, English, Deutsch, Français, Español

Program Linki: https://sourceforge.net/projects/novasatcodx/

Programın Kullanımı ; fat32 şeklinde biçimlendirilmiş bir Usb belleği Tv’ye takıyoruz. Daha sonra Ayarlar’dan kanal listesini Dışa Aktarma seçeneğini bularak, kanal listesini usb’ye aktarıyoruz.

Ardından Nova SatcoDX programını açarak MENÜ > SatcoDx Yükle ‘ye tıklayın ve .sdx uzantılı kanal listesini programa aktarın. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra yine menüden dosyayı masaüstüne kaydediyoruz. Ardından tekrar dosyayı usb bellek içine atarak Tv’ye takıyoruz. Yine Ayarlar kısmından kanal listesini içe aktarma menüsünü bularak dosyayı Tv’ye aktarıyoruz. Bu menü bazı modellerde şu şekilde bulunabilir; AYARLAR >UYDU AYARLARI > UYDU KANAL TABLOSU > USB’DEN TV’YE YÜKLEME

Bu şekilde NovaSatcoDX programı sayesinde tek tek uğraşmadan Vestel Kanal listesi düzenleme işlemini tamamlayabilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Yasaklı Sitelere Giriş Dns Ayarları Resimli Anlatım - TurkeyInput

  […] 12. Modem Dns Ayarlama Resimli Anlatım – Akifturan.Com […]
 • Akifturan

  Merhaba yazıdakilerden başka liste yok maalesef. kendi listenizi chansort programı ile düzenleyebilirsiniz. https://www.akifturan.com/smart-tv-kanal-duzenleme-programi-chansort/
 • Misafir

  Selamlar. ue40d 7000 kanal listesi güncel olarak var mı?
 • Xhamstere Giriş 2017 Android - TurkeyInput

  […] 12. Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Uygulamaları – Akifturan.Com […]