Wise Pc Ücretsiz Sistem Hatalarını Gideren Program

BİLGİSAYAR VE İNTERNET kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4088 okundu

wise pc bilgisayar hatalarını bulan ve otomatik olarak düzeltmenize olanak saglayan ücretsiz bir programdır

Wise PC  programı Windows işletim sistemlerinde çalışan ve bu sistemlerdeki ufak çaplı hataları otomatik olarak çözen bir programdır. Program bilgisayarınızdaki hemen hemen tüm hataları otomatik olarak düzeltebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Programın yaptığı işlemler bilgisayarınızın hızlanmasında da etkili olmaktadır. İşletim sisteminizde arka planda gereksiz yere RAM harcayan programları kapatır, bilgisayarınızın hızlı açılması için gereken ayarları yapar, çalışmayan internet bağlantılarını düzeltir ve internet tarayıcınızın daha hızlı açılması için önbelleğe alınmış dosyaları siler.

Wise PC’nin en iyi ücretsiz uygulamalarından biri olan program tamamen ücretsizdir ve deneme sürümü değildir. Yani indirip kısa bir süre sonra kullandıktan sonra programla vedalaşmak zorunda kalmayacağınız bir programdır. Program tüm bu işlemlerinizi yaparak sisteminizi optimize etmeye çalışır, Optimize edilmiş bir sistem daha stabil çalışabilir ve işlerinizi daha kolay görmenizi sağlar özellikle ofis çalışanlarının en sık karşılaştıkları sorun olan zaman içerisinde bilgisayarlarının yavaşlaması şikayetini büyük oranda azaltabileceğini düşünüyoruz.

Wise PC 1stAid bilgisayarlarda sık karşılaşılan sorunları otomatik olarak çözmeye çalışan ücretsiz bir programdır.

Program şu sorunları çözmenizde size yardımcı olabilir: Masaüstündeki bozuk program ikonları, outlook ya da diğer programlarda web bağlantılarının çalışmaması, görev yöneticisinin açılmaması ya da devre dışı bırakılması, kayıt editörünün açılmaması, Internet Explorer’ın yavaş başlaması ya da yavaş çalışması, RAM’in çok fazla dolu olması, bilgisayarın yavaş açılması…

http://wisecleaner.com/soft/WPCASetup.exe


Bunlar da İlginizi Çekebilir
0 0 oylar
Makale Reyting
Abonelik
Bildir
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster