Youtube Müzik Uygulaması İlk 3 Ay Ücretsiz

MOBİL TEKNOLOJİ kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2675 okundu

youtube müzik uygulaması ilk 3 ay premium ücretsiz. youtube müzik spotify karşılaştırma, youtube müzik android ve iphone indirme

Youtube Müzik uygulaması Türkiye’de kullanıma açıldı. Uygulama Özellikleri ile Spotify gibi uygulamaların tahtını sallayacağa benziyor. Üstelik ilk 3 ay Ücretsiz Premium seçeneğiyle.

Youtube müzik

Youtube Müzik uygulamasını ben de indirdim ve kullanmaya başladım. Zaten genellikle Google tarafından geliştirilen tüm uygulamaları beğeniyorum. Youtube müzik uygulaması da Google’a yakışır şekilde olmuş. Uygulamanın kullanımı basit, İsteğe bağlı olarak şarkıların video kliplerini izleyebiliyorsunuz, hatta daha ileri giderek bu video klipleri indirebiliyorsunuz.

Youtube müzik uygulaması dinlediğiniz şarkılara göre şarkı önermek konusunda bence rakiplerine göre daha iyiydi. Üstelik rakiplerinden daha fazla müziği bünyesinde barındırıyor. Youtube’da bulunan tüm müzikleri uygulama üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Spotify’da bazen aradığım şarkıyı bulamayıp Youtube açıyordum ancak buna artık gerek kalmadı.

youtube müzik

Üstelik ilk 3 ay hiç bir ücret ödemeden premium üyelik sahibi oluyorsunuz. Bu sayede arka planda müzik dinleyebiliyor ve en önemlisi reklamlardan kurtuluyorsunuz. 3 ay ücretsiz deneme süreci bittiğinde ücret ödemek istemiyorsanız uygulamanın ayarlar kısmından üyeliği iptal etmeniz gerekmektedir. Eğer premium üyeliğe devam etmek istiyorsanız 3 ay sonrasında aylık 13.99 TL ödemelisiniz. Eğer isterseniz Aile üyeliği sayesinde uygulamayı 5 kişi kullanabilirsiniz. Aile üyeliği ücreti ise aylık 20.99 TL.

Uygulamayı nasıl indirebilirsiniz ?

Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.music&hl=tr

İphone için: https://apps.apple.com/us/app/youtube-music/id1017492454


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Akifturan

  Merhaba sanırım turk telekom modemi kullaniyorsunuz. Turk telekom modemlerinde böyle bir sorun var. Ama bağlananların tümünü görmek için size 2 uygulama önereceğim. Fing veya Wifiman uygulamalarından...
 • Misafir

  merhabalar en mac filtrelemeyi bulamıyorum ve daha fazla kişi bağlanmasına rağmen bağlananların sadece 4ü gözüküyor ne yapmalıyı . yardımcı olursanız seevinirim.
 • Akifturan

  Merhaba yazıda anlatılanları denediniz mi? mesela başka bir şarj aleti ile denediniz mi?
 • Akifturan

  liste için teşekkürler emre bey