Youtube Müzik Uygulaması İlk 3 Ay Ücretsiz

MOBİL TEKNOLOJİ kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 714 okundu

youtube müzik uygulaması ilk 3 ay premium ücretsiz. youtube müzik spotify karşılaştırma, youtube müzik android ve iphone indirme

Youtube Müzik uygulaması Türkiye’de kullanıma açıldı. Uygulama Özellikleri ile Spotify gibi uygulamaların tahtını sallayacağa benziyor. Üstelik ilk 3 ay Ücretsiz Premium seçeneğiyle.

Youtube müzik

Youtube Müzik uygulamasını ben de indirdim ve kullanmaya başladım. Zaten genellikle Google tarafından geliştirilen tüm uygulamaları beğeniyorum. Youtube müzik uygulaması da Google’a yakışır şekilde olmuş. Uygulamanın kullanımı basit, İsteğe bağlı olarak şarkıların video kliplerini izleyebiliyorsunuz, hatta daha ileri giderek bu video klipleri indirebiliyorsunuz.

Youtube müzik uygulaması dinlediğiniz şarkılara göre şarkı önermek konusunda bence rakiplerine göre daha iyiydi. Üstelik rakiplerinden daha fazla müziği bünyesinde barındırıyor. Youtube’da bulunan tüm müzikleri uygulama üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Spotify’da bazen aradığım şarkıyı bulamayıp Youtube açıyordum ancak buna artık gerek kalmadı.

youtube müzik

Üstelik ilk 3 ay hiç bir ücret ödemeden premium üyelik sahibi oluyorsunuz. Bu sayede arka planda müzik dinleyebiliyor ve en önemlisi reklamlardan kurtuluyorsunuz. 3 ay ücretsiz deneme süreci bittiğinde ücret ödemek istemiyorsanız uygulamanın ayarlar kısmından üyeliği iptal etmeniz gerekmektedir. Eğer premium üyeliğe devam etmek istiyorsanız 3 ay sonrasında aylık 13.99 TL ödemelisiniz. Eğer isterseniz Aile üyeliği sayesinde uygulamayı 5 kişi kullanabilirsiniz. Aile üyeliği ücreti ise aylık 20.99 TL.

Uygulamayı nasıl indirebilirsiniz ?

Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.music&hl=tr

İphone için: https://apps.apple.com/us/app/youtube-music/id1017492454


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son Yorumlar

 • Akifturan

  Merhaba oyunun kayıt dosyaları silindiyse bir şey yapamazsınız. Ama kayıt dosyaları duruyorsa kurtarma şansınız olabilir.
 • Akifturan

  Merhaba aşağıdaki yazıda kanal listenizi nasıl düzenleyebileceğiniz anlatılmıştır. https://www.akifturan.com/smart-tv-kanal-duzenleme-programi-chansort/
 • MERT

  Merhaba, selamlar. UJ kodlu televizyonuma yükleme aşamasına getiriyorum ancak farklı ülke hatası veriyor. Vaktiniz varsa yardımınızı bekliyorum. Hoşçakalın.
 • Misafir

  Selamın aleyküm öncelikle. Benim bi sorum olcaktı pes2019 lite oyununu indirdim ücretsiz olan sonra bu takım baya oynadım transfer yaptım takımım baya iyi oldu engel yedim 7gün şikayet üzerine sonra P...